3…2…1 START !!!!

Cześć wszystkim.

 

To jest pierwszy wpis na blogu ProDevelopers.pl. Blog jest przeznaczony dla programistów, dla ludzi którzy chcą zostać programistami, bądź po porostu interesują  się językami programowania, bazami danych, algorytmami, problemami programistów i kandydatów na programistów.

 

Plan na przyszłość.

 

Moim celem jest zbudowanie bloga  który będzie zawierał pomocne informacje o świecie, a przynajmniej o małym kawałku tegoż świata zwanym programowaniem. Mam nadzieje że uda mi się niektórych skłonić do dyskusji. Do wyrażenia swojego zadania.  Moim celem nie jest obrażanie nikogo, nawet jak niektóre wpisy będą zawierać krytykę, to będzie to krytyka rozwiązania, narzędzia.  Aktualnie jestem sam jak palec – więcej o mnie tu – ale jestem otwarty na propozycje. Może ktoś chce coś napisać okazjonalnie i chce to opublikować to zapraszana do kontaktu.  Może ktoś chce wejść w stała współprace to zapraszam do kontaktu. Wszystkie tekstu będą opatrzone notką o autorze z odnośnikami do wskazanych przez niego linków – np konto na Facebooku.

 

Komentarze

 

Punk pierwszy regulaminu:

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny. Wszystkie komentarze obraźliwe względem innych komentujących, zawierające słownictwo ogólnie uznane za niestosowne,  zawierające spam będą usuwane. W skrócie – moderator ma zawsze racje

Punkt drugi regulaminy:

W razie wątpliwości patrz punkt pierwszy.

Życzę miłej lektury i zachęcam do wyrażania swojego zdania.

Tomasz Pycia

Programista z dziesięcio letnim stażem. Specjalizuje się głownie w bazach danych i oprogramowaniu dla firm.

More Posts - Website

Follow Me:
LinkedIn